WYSIWYG Web Builder
Kamere sa venujem od  roku 2000. Spočiatku  som  natáčal rodinné  videá  a  venoval  sa  amatérskej  filmovej  tvorbe. Na filmových súťažiach som  získaval neocenitelné  skúsenosti  od skúsených tvorcov a profesionálnej  poroty. A ako  to  chodí  na koníčka  som  si  musel  privyrábať a tak  som začal natáčať komerčné videá. Sprvoti  som   točil popri inej živnosti a od roku 2011 sa kamere venujem plne profesionálne .

Teraz je foto a videotvorba  jediným mojím zamestnaním a plne  sa jej  venujem. Pre mňa to znamená  veľkú zodpovednosť, lebo moje meno  je  to  čo nesiem  na "trh" a ako  vieťe  ťažko  sa  získava no stačí málo  a dobré meno je preč. Snažím sa udržať  si  vlastný štýl, ale zároveň zostať v trende
moderného videa.


Technické vybavenie neustále obmieňam a snažím sa aby bolo najlepšie  čo môžem mať v rámci mojej cenovej relácie.

Uprednostňujem ostrý a priamy strih. Nemám rád gýčové efekty  poletujúce holubičky a lupienky ruží. /také video  bolo v móde 10r dozadu/. V prípade že to zákazník vyžaduje  viem to zariadiť.

Snažím sa zachovať a zachytiť svetelnú a zvukovú atmosféru. Treba  si  však uvedomiť že bez svetla kvalitné  video nenatočí nik.
Preto je občas potrebné drobné prisvietenie na scéne.
Zvuk zachytávam na ruchové mikrofóny, externý záznamník zvuku  a bezdrotové klopové mikrofóny.

Veľmi  doležité  je aby sme  zo zákazníkom našli spoločnú reč,
aby som vedel čo očakáva od svojho svadobného videa.

Svadobné video vyžaduje plnú koncentráciu a keď začnú oficiálne
záležitosti nejde povedať "STOP" a "Dáme  to  ešte raz!".
Tu nastupuje predvídavosť a roky skúseností.  Ak človek nedokáže  predvídať a rýchlo reagovať neopakovatelné okamžiky sú nenávratne stratené. Ale  ani  to niekedy  nestačí.
Proste niektoré veci  treba mať vopred dohodnuté a pripravené.  A to nejde bez vzájomnej komunikácie.
Spolupracujem :